Derneğimize Üyelik

Biyologlar Dayanışma Derneği’ne üye olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Formu doldurup son basamakta çıkan pdf yi imzalamanız ve sisteme tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Bu işmede sorun yaşarsanız, lütfen formu indirip imzalayınız ardından bize email yolu ile gönderiniz. Islak imza olmayan belgeler kabul edilmeyecektir. Dernek üyeliği ve aidat üyeliği farklı sayfalarda yer almaktadır. Lütfen aşağıda bulunan bağlantıdan dernek üyesi olup olmadığınızı sorgulayınız. 

Yeni üyelik için: http://bdduyelik.com/Home/Apply

Üyelik sorgulamak için: http://bdduyelik.com/Admin/MemberQuery

Derneğimizin kalkınması ve haklarımızın en güçlü şekilde savunulması hepimizin aidatları sayesinde olmaktadır. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra  cep telefonunuzdan “BİYOLOGLAR” yazıp “8071”e kısa mesaj attığınız taktirde mobil aidatınız düzenli olarak yatırılacaktır. Bu aidat her ay cep telefonu kullanımınıza çok küçük bir ilave yapılacaktır ve bu aidatın çekildiği size bildirilecektir.

Dilerseniz aidatları senelik olarak aşağıda bulunan banka hesabına yatırıp dekontu bize gönderebilirsiniz. Dekontlar sadece sizlerin toplam yatırdığı üye aidatlarını görebilmeleri için sisteme eklenecektir.

Halk Bankası Gazi Üniversitesi Şubesi

Hesap No: 1294 16100106

IBAN: TR80 0001 2001 2940 0016 1001 06