TEŞEKKÜR MESAJIMIZ 

Kongremizin ilk gününde katılımları ile bizleri onurlandıran, Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili, değerli meslektaşımız; Sayın Metin BULUT’a, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ahmet Haluk KOÇ’a.... DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

1984 yılında Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğmuştur. Üniversiteye kadar ki eğitimini Polatlı’da tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünde Ankara’da 2009 yılında lisans eğitimini, Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Zooloji alanında 2015 de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Hâlen aynı enstitüde doktora eğitimi görmektedir.

2010 yılından beri Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Zooloji, ekoloji, sistematik ve entomoloji alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konularda birçok projede yer almış ve çalışmalar yapmıştır.

 2005 yılından beri dijital fotoğrafçılıkla, 2007 yılından beri profesyonel tüplü dalış ile ilgilenmektedir. Teknoloji ve bilgisayar yazılımları özel ilgi alanıdır.

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com